Állásajánlatok

Kárügyintéző adminisztrátor

MUNKAKÖR

 Casco biztosítás terhére rendezett üvegkárok ügyintézői feladatainak ellátása,

 FELADATOK

 Kárbejelentések kezelése,

Partnereinkkel és a Biztosítókkal folyamatos kapcsolattartás,

Fedezet, jogalap lekérése Biztosítóktól

Kárügyek kelkapcsolatosan kommunikáció biztosítókkal és ügyfelekkel,

Káradatok, levelezések rögzítése a Kárnavigátor rendszerben,

Kárügyintézéshez szükséges iratok beszerzése, nyilvántartás vezetése

Biztosítók felé az elmaradt kártérítések megreklamálása

ELVÁRÁSOK

Gépjármű kárügyintézésben szerzett gyakorlat

Precizitás, pontosság

Önállóság

Csapatmunka

Felhasználóiszintű számítógépes ismeretek

Középfokú végzettség

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal a gabor.feind(kukac)nsg.com címre várjuk!

Cégcsoport

NSG Group logó

NSG group

Pilkington logó

Pilkington

Sir Alastair Pilkington

Sir Alastair
Pilkington

Központ

1239 Budapest,
Ócsai út 4.

Budapesti szervizeink:

Westend +36 1 2389797

Szállás utca +36 1 2600102

Ócsai út +36 1 2713650

További szervizek
Kérjen telefonos egyeztetést!